Rentap

Aktualności

Pomorzanin – Zawisza (zapowiedź meczu).

Dodano: 2019-08-16

W niedzielę 18 sierpnia o godz. 17:00 w ramach 3.kolejki IV ligi, Zawisza Bydgoszcz zmierzy się z Pomorzaninem Toruń. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie CWZS przy ul. Sielskiej 12 w Bydgoszczy.
Pomorzanin Toruń po dwóch rozegranych kolejkach ma na swoim koncie cztery punkty, wygrywając w pierwszej kolejce 2:1 z Chełminianką oraz remisując 0:0 z Chemikiem. Pomorzanin to drużyna, którą wymienia się gronie faworytów do wywalczenia awansu. Pierwotnie spotkanie miało być rozegrane w Toruniu, ale na prośbę przedstawicieli Pomorzanina, mecz zostanie rozegrany w Bydgoszczy.
Zawisza Bydgoszcz będzie chciał się zrehabilitować za porażkę w meczu z Lechem. Nie będzie to jednak łatwe zadanie do wykonania, bowiem Pomorzanin to bardzo wymagający przeciwnik. Drużyna Jacka Łukomskiego w niedzielnym meczu musi być przygotowana na walkę od pierwszych do ostatnich minut meczu. Trzeba pamiętać, że nie można sobie pozwolić ani na chwilę dekoncentracji. Jedna nieuwaga lub jeden błąd może kosztować bardzo wiele.

Przypominamy, że mecz ma charakter imprezy niemasowej i wstęp jest biletowany.

Bilet normalny 10 zł
Bilet ulgowy 5 zł

Płatność tylko gotówką.

*bilet ulgowy przysługuje dzieciom, młodzieży, studentom za okazaniem ważnej legitymacji.

Bilety są dostępne do nabycia od 16.08 w biurze SP Zawisza Bydgoszcz przy ul. Gdańskiej 163 pod trybuną "A" w godzinach. 10:00-18:00
oraz przed meczem (przed stadionem przy ul. Sielskiej 12) w dn. 18.08 w godz. 15:30 - 17:00

Prosimy o wcześniejszy zakup biletów, aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem meczu. Bilety będą sprzedawane maksymalnie do 15 minut po rozpoczęciu meczu.