Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Ford
Aqua+
Kubrak Nieruchomości
Delikatesy Tora
Pitbull Bydgoszcz
Rentap

Drużyna seniorów

KADRA SENIORÓW ZAWISZY BYDGOSZCZ 2017/2018

 KADRA SENIORÓW ZAWISZY BYDGOSZCZ 2017/2018

                                                   BRAMKARZE:

Marcin Niwiński (ur. 23.06.1989 – Bydgoszcz)

Jan Stypczyński (03.05.1999 – Bydgoszcz)

Kamil Marczuk (03.05.1999 - Bydgoszcz)

                                              OBROŃCY:

Bartosz Bąk (28.02.1999 - Bydgoszcz)

Mikołaj Pieniądz (26.03.1988 - Bydgoszcz)

Michał Setlak (16.02.1992 - Bydgoszcz)

Sebastian Każuro (16.04.1999 – Bydgoszcz)

Cezary Kiełpinski (24.12.1991 – Bydgoszcz) 

Patryk Kuczawski (13.02.1990 – Bydgoszcz)

Bartosz Stoppel (04.10.1983 – Bydgoszcz)

   Patryk Szymański (09.09.1994 – Bydgoszcz)

Patryk Błażejewicz (11.10.1993 – Bydgoszcz) 

   Tomasz Detmer (15.05.1995 - Bydgoszcz)

                                                      POMOCNICY:

Adam Wiśniewski (29.11.1986 – Bydgoszcz) - kapitan drużyny

Oskar Ziemba (30.07.1998 – Bydgoszcz)

  Sergiusz Kot (28.11.1987 – Bydgoszcz)

  Jarosław Lewandowski (28.01.1987 – Bydgoszcz)

  Przemysław Marchwant (27.03.1991– Złotów)

  Damian Nowak (09.03.1995 – Bydgoszcz)

  Adrian Brzeziński (10.02.1995 - Bydgoszcz)

  Krystian Jabłoński (10.03.1997 - Gniezno) - WYPOŻYCZONY

  Maciej Nowacki (12.08.1999 - Gdańsk) - WYPOŻYCZONY

  Tomasz Widomski (18.06.1998 - Bydgoszcz)

   Artur Cielasiński (04.02.1987 - Bydgoszcz)

    Arkadiusz Nowicki (09.09.1984 - Białystok)

  Ernest Szumla (11.05.1996 – Bydgoszcz)

  Krzysztof Topoliński (22.02.1997 – Bydgoszcz) 

                                                       NAPASTNICY:

  Patryk Bereza (17.05.1997 - Bydgoszcz)

  Paweł Kanik (20.09.1986 - Łodygowice)

  Wojciech Ruczyński (27.08.1981 – Bydgoszcz)

  Tomasz Stachewicz (ur. 09.07.1995 - Bydgoszcz)

  Marcin Szmańkowski (14.11.1983 – Bydgoszcz)

 Patryk Straszewski  (21.07.1991 - Inowrocław)

TRENER:

  Jacek Łukomski

KIEROWNIK DRUŻYNY:

   Krzysztof Jóźwik


TERMINARZ: KLASA OKRĘGOWA - RUNDA JESIENNA, SEZON 2018/2019

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

 

Promień Kowalewo Pomorskie

0-1

SP Zawisza Bydgoszcz

11 sierpnia, 17:00

Sokół Radomin

9-0

Iskra Ciechocin

11 sierpnia, 17:00

Sportis Łochowo

1-0

Radzynianka Radzyń Chełmiński

11 sierpnia, 17:00

Unia Wąbrzeźno

-

Victoria Lisewo

12 września, 17:30

w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 18:00) odwołany

Mustang Ostaszewo

1-0

Pomorzanin Serock

11 sierpnia, 17:00

Cyklon Kończewice

5-0

Flisak Złotoria

12 sierpnia, 17:00

Start Pruszcz

2-0

Gryf Sicienko

11 sierpnia, 17:00

Grom Więcbork

3-3

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

11 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

 

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

0-5

Zawisza Bydgoszcz
18 sierpnia, 11:00

Gryf Sicienko

0-2

Grom Więcbork

19 sierpnia, 17:00

Flisak Złotoria

0-3

Start Pruszcz

18 sierpnia, 16:00

Pomorzanin Serock

1-4

Cyklon Kończewice

18 sierpnia, 16:00

Victoria Lisewo

1-3

Mustang Ostaszewo

22 sierpnia, 18:00

Radzynianka Radzyń Chełmiński

5-3

Unia Wąbrzeźno

18 sierpnia, 18:00

Iskra Ciechocin

0-9

Sportis Łochowo

18 sierpnia, 18:00

Promień Kowalewo Pomorskie

0-3

Sokół Radomin

19 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

 

Sokół Radomin

-

SP Zawisza Bydgoszcz

 25 sierpnia, 12:00

Sportis Łochowo

-

Promień Kowalewo Pomorskie

 

Unia Wąbrzeźno

-

Iskra Ciechocin

 

Mustang Ostaszewo

-

Radzynianka Radzyń Chełmiński

 

Cyklon Kończewice

-

Victoria Lisewo

 

Start Pruszcz

-

Pomorzanin Serock

 

Grom Więcbork

-

Flisak Złotoria

 

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

-

Gryf Sicienko

 

 

Kolejka 4 - 1-2 września

 

SP Zawisza Bydgoszcz

-

Gryf Sicienko

 

Flisak Złotoria

-

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

 

Pomorzanin Serock

-

Grom Więcbork

 

Victoria Lisewo

-

Start Pruszcz

 

Radzynianka Radzyń Chełmiński

-

Cyklon Kończewice

 

Iskra Ciechocin

-

Mustang Ostaszewo

 

Promień Kowalewo Pomorskie

-

Unia Wąbrzeźno

 

Sokół Radomin

-

Sportis Łochowo

 

 

Kolejka 5 - 8-9 września

 

Sportis Łochowo

-

SP Zawisza Bydgoszcz

 

Unia Wąbrzeźno

-

Sokół Radomin

 

Mustang Ostaszewo

-

Promień Kowalewo Pomorskie

 

Cyklon Kończewice

-

Iskra Ciechocin

 

Start Pruszcz

-

Radzynianka Radzyń Chełmiński

 

Grom Więcbork

-

Victoria Lisewo

 

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

-

Pomorzanin Serock

 

Gryf Sicienko

-

Flisak Złotoria

 

 

Kolejka 6 - 15-16 września

 

SP Zawisza Bydgoszcz

-

Flisak Złotoria

 

Pomorzanin Serock

-

Gryf Sicienko

 

Victoria Lisewo

-

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

 

Radzynianka Radzyń Chełmiński

-

Grom Więcbork

 

Iskra Ciechocin

-

Start Pruszcz

 

Promień Kowalewo Pomorskie

-

Cyklon Kończewice

 

Sokół Radomin

-

Mustang Ostaszewo

 

Sportis Łochowo

-

Unia Wąbrzeźno

 

 

Kolejka 7 - 22-23 września

 

Unia Wąbrzeźno

-

SP Zawisza Bydgoszcz

 

Mustang Ostaszewo

-

Sportis Łochowo

 

Cyklon Kończewice

-

Sokół Radomin

 

Start Pruszcz

-

Promień Kowalewo Pomorskie

 

Grom Więcbork

-

Iskra Ciechocin

 

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

-

Radzynianka Radzyń Chełmiński

 

Gryf Sicienko

-

Victoria Lisewo

 

Flisak Złotoria

-

Pomorzanin Serock

 

 

Kolejka 8 - 29-30 września

 

SP Zawisza Bydgoszcz

-

Pomorzanin Serock

 

Victoria Lisewo

-

Flisak Złotoria

 

Radzynianka Radzyń Chełmiński

-

Gryf Sicienko

 

Iskra Ciechocin

-

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

 

Promień Kowalewo Pomorskie

-

Grom Więcbork

 

Sokół Radomin

-

Start Pruszcz

 

Sportis Łochowo

-

Cyklon Kończewice

 

Unia Wąbrzeźno

-

Mustang Ostaszewo

 

 

Kolejka 9 - 6-7 października

 

Mustang Ostaszewo

-

SP Zawisza Bydgoszcz

 

Cyklon Kończewice

-

Unia Wąbrzeźno

 

Start Pruszcz

-

Sportis Łochowo

 

Grom Więcbork

-

Sokół Radomin

 

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

-

Promień Kowalewo Pomorskie

 

Gryf Sicienko

-

Iskra Ciechocin

 

Flisak Złotoria

-

Radzynianka Radzyń Chełmiński

 

Pomorzanin Serock

-

Victoria Lisewo

 

 

Kolejka 10 - 13-14 października

 

SP Zawisza Bydgoszcz

-

Victoria Lisewo

 

Radzynianka Radzyń Chełmiński

-

Pomorzanin Serock

 

Iskra Ciechocin

-

Flisak Złotoria

 

Promień Kowalewo Pomorskie

-

Gryf Sicienko

 

Sokół Radomin

-

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

 

Sportis Łochowo

-

Grom Więcbork

 

Unia Wąbrzeźno

-

Start Pruszcz

 

Mustang Ostaszewo

-

Cyklon Kończewice

 

 

Kolejka 11 - 20-21 października

 

Cyklon Kończewice

-

SP Zawisza Bydgoszcz

 

Start Pruszcz

-

Mustang Ostaszewo

 

Grom Więcbork

-

Unia Wąbrzeźno

 

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

-

Sportis Łochowo

 

Gryf Sicienko

-

Sokół Radomin

 

Flisak Złotoria

-

Promień Kowalewo Pomorskie

 

Pomorzanin Serock

-

Iskra Ciechocin

 

Victoria Lisewo

-

Radzynianka Radzyń Chełmiński

 

 

Kolejka 12 - 27-28 października

 

SP Zawisza Bydgoszcz

-

Radzynianka Radzyń Chełmiński

 

Iskra Ciechocin

-

Victoria Lisewo

 

Promień Kowalewo Pomorskie

-

Pomorzanin Serock

 

Sokół Radomin

-

Flisak Złotoria

 

Sportis Łochowo

-

Gryf Sicienko

 

Unia Wąbrzeźno

-

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

 

Mustang Ostaszewo

-

Grom Więcbork

 

Cyklon Kończewice

-

Start Pruszcz

 

 

Kolejka 13 - 3-4 listopada

 

Start Pruszcz

-

SP Zawisza Bydgoszcz

 

Grom Więcbork

-

Cyklon Kończewice

 

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

-

Mustang Ostaszewo

 

Gryf Sicienko

-

Unia Wąbrzeźno

 

Flisak Złotoria

-

Sportis Łochowo

 

Pomorzanin Serock

-

Sokół Radomin

 

Victoria Lisewo

-

Promień Kowalewo Pomorskie

 

Radzynianka Radzyń Chełmiński

-

Iskra Ciechocin

 

 

Kolejka 14 - 10-11 listopada

 

SP Zawisza Bydgoszcz

-

Iskra Ciechocin

 

Promień Kowalewo Pomorskie

-

Radzynianka Radzyń Chełmiński

 

Sokół Radomin

-

Victoria Lisewo

 

Sportis Łochowo

-

Pomorzanin Serock

 

Unia Wąbrzeźno

-

Flisak Złotoria

 

Mustang Ostaszewo

-

Gryf Sicienko

 

Cyklon Kończewice

-

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

 

Start Pruszcz

-

Grom Więcbork

 

 

Kolejka 15 - 17-18 listopada

 

Grom Więcbork

-

SP Zawisza Bydgoszcz

 

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

-

Start Pruszcz

 

Gryf Sicienko

-

Cyklon Kończewice

 

Flisak Złotoria

-

Mustang Ostaszewo

 

Pomorzanin Serock

-

Unia Wąbrzeźno

 

Victoria Lisewo

-

Sportis Łochowo

 

Radzynianka Radzyń Chełmiński

-

Sokół Radomin

 

Iskra Ciechocin

-

Promień Kowalewo Pomorskie

 
Klub100
Tabela

Seniorzy Rozgrywki Klasa Okręgowa

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1ZAWISZA143635-11
2Mustang Ost. 143232-16
3Start Pruszcz132635-12
4Sportis Łoch.142523-14
5Cyklon Kończe.142531-15
6Naprzód J.P.142422-23
7Radzynianka142225-29
8Pomorzanin142021-22
9Flisak Złoto.141618-30
10Victoria L.141517-32
11Promień K.P.131411-18
12Gryf Sicienko141221-29
13Sokół Radomin 141219-27
14Grom Więcbork 141120-34
15Unia Wąbrzeźno141019-37
Partner techniczny
Herb Województwa