Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Moto - Mar
Aqua Plus
Pantech
Kubrak Nieruchomości
Torra
Najważniejsze informacje
Deklaracje członkowskie !!!WSPARCIE STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO ZAWISZA!!!

Aktualności

Lista Sponsorów coraz dłuższa !

Dodano: 2013-10-12

  Miło jest nam poinformować, że Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza cieszy się coraz większym zaufaniem w oczach potencjalnych sponsorów. Jesteśmy dumni, że tak wiele firm chce się przyłączyć do grona naszych darczyńców. Dzięki Waszej hojności możemy myśleć o rozwoju Stowarzyszenia aby nasi Zawodnicy mogli trenować i rozwijać się w coraz lepszych warunkach.

WSZYSTKIM OBECNYM  SPONSOROM ZA OKAZANĄ POMOC DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA. WIEMY, ŻE DLA WAS NAJWIĘKSZYM PODZIĘKOWANIEM JEST UŚMIECH NA TWARZACH ZAWODNIKÓW STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO ZAWISZA

  

 

Zimowe plany rocznika 2005

Dodano: 2013-10-12

Wszystko wskazuje na to, że podopiecznych Trenera Roberta Świątkowskiego czeka pracowita zima. Na dzień dzisiejszy Trener potwierdził już trzy wyjazdy turniejowe a są to plany obejmujące jak na razie tylko dwa miesiące okresu zimowego tj. listopad oraz grudzień. Tak więc już teraz wiemy, że Mamy naszych chłopców muszą przygotować się na weekendy spędzane bez swoich pociech.

 

             I TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA
               KUJAWSKO POMORSKIEGO DLA ROCZNIKA 2005 I MŁODSI
 
Turniej organizowany przez Fundację Kujawsko Pomorskich Akademii Piłkarskich JSS
Termin - 23.11.2013 r.
Ilość drużyn - 7
Lokalizacja - Hala Sportowa Zespołu Szkół Spożywczych i VIII LO w Toruniu
Czas gry - jeden mecz 10 minut 
     III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKARSKI Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI
                                          DLA ROCZNIKA 2005
 
Turniej organizowany przez Akademię Sportową Pomorze.
Termin - 23-24.11.2013 r. 
Ilość drużyn - 14-16
Lokalizacja - Hala Widowiskowa AWFiS przy ul. Górskiego 1 w Gdańsku 
Czas gry - jeden mecz 15 minut
   
    MIKOŁAJKOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ RODŁO - MASITA CUP 2013
 
Turniej organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Rodło Opole
Termin - 06-07.12.2013 r. 
Ilość drużyn - 12
Lokalizacja - Hala Sportowa "Okrąglak" w Opolu ul. Oleska 70
Czas gry - jeden mecz 15 minut
 
MŁODYM RYCERZOM ŻYCZYMY WSPANIAŁEJ ZABAWY ORAZ POWROTU ZE WSZYSTKICH TURNIEJÓW Z KOMPLETEM....UŚMIECHÓW NA TWARZACH. 

Akademia Młodego Sportowca na Zawiszy. Sukces Olafa Ossowickiego.

Dodano: 2013-10-11

W dniu 9 października o godz. 10.00, na stadionie głównym Kompleksu Sportowego Zawisza ruszyła pierwsza edycja Akademii Młodego Sportowca. W tym roku w zawodach brali udział uczniowie III klas Szkół Podstawowych. Ciekawe dyscypliny w formie zabaw wyłoniły zwycięzców, na których czekały atrakcyjne nagrody. Spotkanie ze znakomitymi zawodnikami Zawiszy stanowiło dodatkową atrakcję dla uczestników.

Młodzi sportowcy rywalizowali w następujących konkurencjach:

- bieg na 15 m

- bieg zadaniowy - parkur

- rzut piłeczka palantową

- slalom - prowadzenie piłki nogą

- skok w dal z miejsca

- uderzenie kijem unihokejowym

- wyścigi rzędów z woreczkami gimnastycznymi - parkur

- sztafeta drużynowa 6x10 m

Miło jest nam poinformować, że najlepszym chłopcem we wszystkich konkurencjach indywidualnych został Olaf Ossowicki (Zawisza Bydgoszcz 2004), który w ramach nagrody otrzymał od organizatorów dyplom, pamiątkowy indeks, kubek oraz podwójny bilet na mecz Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków.

JAK ZWYKLE NASZ "DIABEŁ" NIE PRZESTAJE NAS ZASKAKIWAĆ. JESTEŚMY PEWNI ŻE PO TAKIM SUKCESIE GRATULACJE PŁYNĄ Z WIELU STRON DLATEGO TEŻ Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ PRZYŁĄCZAMY SIĘ DO NICH.

Jacek i Kasia Wam również GRATULUJEMY !

Podsumowanie ostatnich dokonań rocznika 2004

Dodano: 2013-10-11

W okresie od końca sierpnia rocznik 2004 wziął udział w kilku bardzo ciekawych i ważnych, ze sportowego punktu widzenia, wydarzeniach.

 

W dniu 31 sierpnia nasza drużyna rozegrała bardzo ciekawy turniej piłkarski Ułan CUP 2013 Grudziądz. Pomimo zajęcia w tej imprezie niezbyt wysokiego miejsca był to bardzo wartościowy wyjazd dla Młodych Rycerzy. W turnieju tym bowiem kilku zawodników debiutowało, w tak dużej imprezie, co pozwoliło im nabrać doświadczenia na przyszłość.

W pierwszy dzień września, dzięki zaproszeniu ze strony drużyny Lecha Poznań 2004, kolejna grupa podopiecznych udała się do Poznania na sparing z Lechitami. Toczony był on w doskonałej atmosferze, sportowo obie drużyny zaprezentowały bardzo wysoki poziom piłki dziecięcej, wynikiem czego gra zawodników wyglądała rewelacyjne ! Po zakończonym sparingu, wraz z zawodnikami i Trenerami Lecha mali piłkarze udali się na rozgrywany tego dnia na poznańskim stadionie mecz seniorów T-Mobile Ekstraklasa: Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz.

Dwa dni później nasz zespół gościł w Inowrocławiu Chłopcy rozegrali kolejny już w tym roku mecz towarzyski z drużyną Małego Piłkarza.

Kolejnym, mocnym akcentem sportowym, był wyjazd naszej drużyny do Katowic. W dniach 7-8 wrzesień, rozgrywany był tam bowiem międzynarodowy turniej Silesia Football CUP 2013. Była to już trzecia edycja tego turnieju, który dzięki ogromnemu zaangażowaniu się w jego organizację Stowarzyszeniu Kibiców GKS Katowice "SK 1964", urasta do miana największego i najsilniejszego turnieju piłkarskiego w tej kategorii wiekowej w Polsce. W wydarzeniu tym udział wzięło 14 bardzo silnych drużyn z całej Polski oraz Czech. Sam turniej toczony był w formule bez punktowej - organizatorzy uniknęli zatem presji wyniku na zawodnikach. Tym niemniej miło nam jest poinformować, że podsumowując cały turniej - nasza drużyna udowodniła że należy do czołówki krajowej drużyn rocznika 2004 ! Dodatkowo - nasz zawodnik, Medard Dahms, uhonorowany został przez organizatorów statuetką najlepszego strzelca turnieju ! Jest to ogromny sukces całej drużyny, gdyż w nieformalnej klasyfikacji, drugie miejsce zajął drugi Zawiszak - Olaf "Diabeł" Ossowicki ! Po raz kolejny nasza ekipa została ugoszczona niczym królowie, a sam turniej - pierwsza klasa !

Pod koniec września dwie drużyny pod dowództwem Trenera Wojciecha Gilla wzięły udział w międzynarodowym turnieju imienia Kazimierza Deyny, który odbył się w Starogardzie Gdańskim. W ciągu trzech dni nasi Rycerze toczyli zacięte boje z czołówką polskich zespołów jak również z ekipami ze Szwecji, Rosji oraz Litwy. Kolejne wspaniałe doświadczenia na pewno zaprocentują w przyszłości a uśmiechy na twarzach naszych zawodników potwierdzają sens udziału w tego typu imprezach. 

Ostatnie trzy wydarzenia sportowe na długo zapadną zawodnikom w nich uczestniczących w pamięci. Po raz pierwszy w historii naszego rocznika, drużyna Zawiszy Bydgoszcz 2004 rozegrała swoje mecze w Lidze Orlika KPZPN. Rozgrywki ligowe rozpoczęliśmy od trzech zwycięstw ! Pierwszy mecz rozegraliśmy w Tucholi, gdzie pokonaliśmy Tucholski KP Tuchola wynikiem 15:0, następnie w kolejnym wyjazdowym meczu wygraliśmy w Więcborku z miejscowym Gromem stosunkiem 9:1. Wisienką na torcie było derbowe zwycięstwo z Polonią II Bydgoszcz 7-1

Zawiszacy jesteśmy z Was dumni !

Trenerze Wojtku 100 lat !!!

Dodano: 2013-10-09

 

                MAŁO ZMARTWIEŃ I AGRESJI ŻADNYCH STRESÓW I DEPRESJI

                  DUŻO ŚMIECHU I RADOŚCI WIELE SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI

 

                          ŻYCZĄ ZAWODNICY, TRENERZY ORAZ ZARZĄD

                            STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO ZAWISZA

JO
Archiwum
Tabela

Klasa Młodzika rocznik 2003 i młodsi

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1Cuiavia Inowr103071-4
2Polonia Bydg112747-12
3SP Zawisza112559-9
4Cuiavia In. II111942-23
5Spójnia B.B111833-27
6Chemik III Byd111233-41
7Piast Zł. Kuj.10615-49
8Goplania Inowr11610-54
9Victoria Bydg1006-97
Klub100
Partner techniczny
Kibol
Herb Województwa