Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Aqua Plus
Kubrak Nieruchomości
Torra
Najważniejsze informacje
Deklaracje członkowskie !!!WSPARCIE STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO ZAWISZA!!!

Aktualności

Odzież sportowa

Dodano: 2014-05-12

Oferta odzieży sportowej została rozszerzona o dres wykonany z bawełny (spodnie zwężana nogawka). W dniu dzisiejszym w dziale "odzież sportowa" pojawi się dokładna rozmiarówka. Dres można zamawiać tylko w komplecie (bluza plus spodnie, numer zawodnika do wyboru)

Cena : 85 zł/ kpl.

 

Najmłodsi Rycerze w Łochowie

Dodano: 2014-05-10

FILM Z WYJAZDU ROCZNIKA 2007 NA MECZ TOWARZYSKI Z DRUŻYNĄ KS ŁOCHOWO

Zawisza Bydgoszcz - Grom Więcbork 9-3 (4-1)

Dodano: 2014-05-10

Zakończyło się spotkanie w ramach Ligi Orlika w którym bydgoski Zawisza po emocjonującym meczu pokonał Grom Więcbork 9-3.

Zgodnie z przewidywaniami nieudany czwartkowy sparing z drużyną DAP Toruń był tylko wypadkiem przy pracy.

Drużyna bardzo szybko doszła do siebie i już dziś byliśmy świadkami zupełnie innego poziomu sportowego. Przyjemności z oglądania naszej drużyny nie zepsuł nawet padający pod koniec meczu deszcz.

Spotkania naszej drużyny przyciągają coraz większą uwagę również mediów. W dniu dzisiejszym gościliśmy ekipę bydgoskiego oddziału Telewizji Polskiej S.A. Materiał z tego wydarzenia ukaże się dzisiaj o godzinie 22.00 

W następnej kolejce Zawiszaków czekają derby w których zmierzą się w meczu wyjazdowym z zespołem UKS Polonia II Bydgoszcz. 

Spotkanie odbędzie się 17 maja o godzinie 10.00 (SP nr 63 ul. Goszczyńskiego) 

więcej

DAP Toruń - Zawisza Bydgoszcz 9-2

Dodano: 2014-05-10

W miniony czwartek drużyna trenera Wojciecha Gilla wzięła udział w sparingu z bardzo dobrze rozwijającą się sportowo drużyną rocznika 2004 Dziecięcej Akademii Piłkarskiej.

Mając w pamięci wcześniejsze nasze spotkania z chłopakami z Torunia, spodziewaliśmy jak zwykle bardzo wyrównanego meczu, z nadzieją podtrzymania dobrej passy Młodych Rycerzy w efekcie końcowym.

Tego dnia jednakże nic naszym Zawiszakom nie wychodziło - trzeba uczciwie przyznać, że zawodziły wszystkie formacje na boisku - począwszy od bramkarzy, z słabą grą obrońców, poprzez pomocników, skończywszy na fatalnej skuteczności naszych etatowych napastników.

Słowa uznania należą się Trenerom DAP-u, za doskonałe przygotowanie do tego sparingu drużyny toruńskiej, naszej zaś ekipie - zważywszy na mnogość zbliżających się imprez sportowych (Liga Orlika K-P ZPN, mocno obsadzone turnieje, itp.) życzymy, aby był to najsłabszy mecz w ich wydaniu w najbliższym czasie !

Wyjazd do Łochowa za nami

Dodano: 2014-05-09

W dniu dzisiejszym roczniki 2007 oraz 2008 udały się wspólnie do pobliskiego Łochowa na sparing z rówieśnikami z KS Łochowo.

Ze względu na bardzo dużą liczbę zawodników trenujących w w/w drużynach część udała się do Łochowa a reszta w tym samym czasie odbyła trening na obiektach CWZS. 

Wyniki sparingów nie miały żadnego znaczenia nie tylko dla kibiców ale również dla samych zawodników. W tym dniu każdy gracz był zwycięzcą.

Dziękujemy klubowi z Łochowa za zaproszenie. 

Zapraszamy fotorelację z wyjazdu. 

więcej
Archiwum
Tabela

Seniorzy Rozgrywki B KLASA

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1Wisła Fordon512+20
2GLZS Sadki59+6
3ZAWISZA49+13
4AF Brzoza49+10
5Zieloni Zal.49+7
6Ramiel Bydg.55-2
7Victoria K.55-9
8Zorza Ślesin55-6
9Ol. Wtelno44-9
10Skra Paterek43-14
11Iskra Zamość50-16
Klub100
Partner techniczny
Kibol
Herb Województwa