Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Aqua Plus
Kubrak Nieruchomości
Torra
LOCUM S.A.
Najważniejsze informacje
Deklaracje członkowskie !!! WSPARCIE STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO ZAWISZA!!!

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO „ZAWISZA”

 

Aktualności

Informacja

Dodano: 2014-09-01

W tym tygodniu zostaną przygotowane do odbioru faktury za obóz sportowy w Łebie. 

Przypominamy również, że każdorazowa wpłata składki zawodniczej jest potwierdzona dokumentem KP.

Na początku każdego miesiąca można odebrać potwierdzenie wpłaty za ubiegły miesiąc. 

Zarówno faktury za obóz jak i dokumenty KP możecie Państwo odbierać u trenerów prowadzących dane roczniki.

Zaproszenie

Dodano: 2014-08-31

W załączniku znajdą Państwo treść zaproszenia jakie zostało wystosowane do Prezydenta Miasta, Przewodniczącego Rady Miasta, Radnych Rady Miasta oraz wielu innych osób a także Stowarzyszeń związanych z Bydgoszczą.

Zaproszenie wysłane zostało również do przedstawicieli mediów.

 

więcej

Informacja o treningach rocznika 2008

Dodano: 2014-08-31

Ustalone zostały terminy treningów grupy dzieci z rocznika 2008.

 

 

 

  • poniedziałek 16.45-18.00, Szkoła Podstawowa nr 20 ul. Grabowa 20


  • piątek 16.45-18.00, Szkoła Podstawowa nr 20 ul. Grabowa 20

 

Nowym trenerem prowadzącym rocznik 2008 został Przemysław Dachtera 
tel. 604 340 961.

Przemkowi życzymy owocnej pracy z jedną z naszych najmłodszych grup.

 

 

Dodano: 2014-08-23

W związku z tym, że wielkimi krokami zbliża się nowy sezon piłkarski przedstawiamy główne problemy oraz sugestie jak powinien zachowywać się rodzic podczas treningów czy turniejów.

Zachowanie rodzica nie powinno prowadzić do tak zwanego spełnienia siebie i swoich marzeń za sprawą swojego dziecka. Często rodzice dążą do zaspokojenia swoich dziecięcych marzeń o wielkiej karierze piłkarza, albo posługują się modelem wychowawczym trenerów polskich z poprzednich dekad, którzy w wyjątkowy sposób byli nastawieni na wyniki powodując tym samym brak pozytywnego zaangażowania w młodym piłkarzu.

Wzbudzenie w dziecku poczucia własnej wartości i odnalezienie przez niego poczucia wewnętrznej siły są jednymi z głównych celów działania Stowarzyszenia Piłkarskiego.

Rodzic chcący pomóc swojemu dziecku w pozytywnym rozwoju powinien być zobowiązany do opanowania emocji, które bardzo często mają charakter negujący, potępiający jak i rozkazujący.

Dziecko powinno czerpać radość z tego co robi, umieć wygrywać jak i przegrywać.

W końcu by zostać prawdziwym zwycięzcą trzeba zostać przegranym oraz wiedzieć jak z tych porażek czerpać naukę by zaowocowała w przyszłości wielkimi sukcesami.

Rodzic powinien być jak podpora: „wielki nieruszony filar rodzica, który wspiera swoje dziecko nie ważne jak wielkie trzęsienie ziemi by było„

Niestety poprzez nieokrzesanie i niepohamowanie swoich skrytych chęci do osiągnięcia wielkiego sukcesu działa wręcz przeciwnie co powoduje skruszenie murów samokształcenia i filarów współzawodnictwa.

Pamiętajmy, że zawodnicy naszego Klubu są grupą dzieci chcących grać w piłkę czerpiąc z tego naukę, zabawę i wiedzę na przyszłość.

To nie tylko treningi i piłka, to społeczność, styl życia uczący szacunku do siebie oraz innych.

Przekonanie, że trzeba walczyć o swoje ideologie uczy wiary w swoje umiejętności, ponieważ wszystko można osiągnąć poprzez pracę, naukę oraz zabawę.

W poniższym linku prezentujemy film zrealizowany przez angielską federację piłkarską w którym omawiana jest opisywana problematyka.

 

Ważne !

Dodano: 2014-08-28

W ślad za wczorajszą informacją dotyczącą obiektów udostępnionych przez Cywilno - Wojskowy Związek Sportowy, dzisiaj prezentujemy Państwu dokumenty potwierdzające poczynione ustalenia - treść Porozumienia wraz z załącznikami.

W tym miejscu raz jeszcze chcielibyśmy podziękować Prezesowi CWZS Panu Waldemarowi Keisterowi oraz Wiceprezesowi Dariuszowi Bednarkowi za decyzję, która w naszej ocenie może przyczynić się do stałego unormowania relacji na linii CWZS - SP Zawisza - WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.

W załączonych plikach znajduje się również treść pisma wystosowanego do w/w Panów przez Przewodniczącego Rady Miasta Pana Romana Jasiakiewicza z którego jasno wynika iż jest to jedyna słuszna decyzja podyktowana przede wszystkim dobrem bydgoskiej młodzieży szkolącej się w strukturach Stowarzyszenia Piłkarskiego.

W ostatnich dniach spłynęła do nas uchwała Zarządu K-PZPN potwierdzająca przyznanie naszemu klubowi licencji na kolejne dwa lata. Licencja odnosi się do wszystkich zespołów młodzieżowych aż do juniora starszego. Należy zaznaczyć w tym miejscu, że licencja została przyznana bez żadnych uwag.

W tym tygodniu potwierdziliśmy listownie terminy oraz lokalizacje pierwszych spotkań zarówno Ligi Orlika jak również Ligi Młodzika. Pisma zostały wysłane do zainteresowanych klubów jak również do Kujawsko - Pomorskiego Związku Piłki Nożnej (Wydział Gier, Wydział Sędziowski).

Wszystkie formalności dotyczące rozpoczęcia sezonu dla naszych zespołów ligowych zostały wypełnione. Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak gorąco wspierać Młodych Rycerzy podczas spotkań na własnym boisku tj.

- Liga Młodzika- CWZS ul. Gdańska 163 (boisko ze sztuczną nawierzchnią) 

- Liga Orlika (dwa zespoły) - Gimnazjum nr 24 ul. Kościuszki 37a

Wszystkie dokumenty do pobrania w rozwinięciu wiadomości.

więcej
Archiwum
Tabela

Seniorzy Rozgrywki B KLASA

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1Wisła Fordon1027+41
2ZAWISZA1027+25
3AF Brzoza1021+26
4Ol. Wtelno1017-2
5GLZS Sadki1015+1
6Zieloni Zal.1015+3
7Ramiel Bydg.1011-6
8Zorza Ślesin1011-4
9Victoria K.109-18
10Iskra Zamość103-36
11Skra Paterek103-30
Klub100
Partner techniczny
Herb Województwa