Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Moto - Mar
Aqua Plus
Pantech
Kubrak Nieruchomości
Torra
Najważniejsze informacje
Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza
Współwłaściciel WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.

Aktualności

Zawisza - Widzew 2-0 (1-0)

Dodano: 2013-11-23

Zawisza wygrał dzisiaj kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Ekstraklasy.

Bramki: Maciej Mielcarz 3 (s), Luís Carlos 56

Zawisza: 83. Wojciech Kaczmarek - 3. Igor Lewczuk, 15. Paweł Strąk, 4. André Micael, 11. Sebastian Ziajka (76, 18. Damian Ciechanowski) - 9. Jakub Wójcicki (85, 2. Piotr Petasz), 77. Sebastian Dudek, 14. Kamil Drygas, 6. Michał Masłowski, 22. Luís Carlos - 19. Vahan Gevorgyan (67, 5. Bernardo Vasconcelos).

Widzew: 13. Maciej Mielcarz - 7. Patryk Stępiński (67, 25. Aleksejs Višņakovs), 3. Kevin Lafrance, 16. Jonathan de Amo, 2. Jakub Bartkowski - 17. Mariusz Rybicki, 18. Krystian Nowak, 8. Princewill Okachi (61, 94. Veljko Batrović), 31. Alen Melunović, 9. Marcin Kaczmarek - 15. Eduards Višņakovs.

ŻK: Drygas, André Micael - de Amo, M.Kaczmarek.

Sędziował: Szymon Marciniak (Płock).

                 JO JO

Lech Conference

Dodano: 2013-11-22

Po rewelacyjnym kongresie "All About Football" przyszedł czas na kolejny wyjazd szkoleniowy jednego z trenerów Stowarzyszenia. Tym razem do Poznania wybiera się Przemysław Dachtera. Prelegenci znowu robią wrażenie i z całą pewnością będzie to owocny wyjazd dla naszego trenera.

 

Pr. Eamon Mulvey (Manchester United) - zanim jego obiecującą piłkarską karierę przerwała kontuzja, reprezentował barwy Stockport Country i ... Manchesteru City. Właśnie w tym drugim klubie rozpoczął pracę jako szkoleniowiec młodzieży. Od 2003 roku jest jednak związany z klubem z Old Trafford. Pełni tam funkcję trenera akademii. Może pochwalić się trenerskim tytułem UEFA A oraz tytułem naukowym w zakresie nauk sportowych.

Ugo Klingor (Dinamo Zagrzeb) - chorwacki szkoleniowiec, architekt zwycięstwa zespołu Dinamo Zagrzeb w ubiegłorocznej edycji turnieju Lech Cup. Jego podopieczni zaprezentowali ofensywny, skuteczny futbol, pozostawiając w pokonanym polu tuzy światowego futbolu takie jak Chelsea, Borussia Dortmund czy Barcelona. Ugo Klingor ma tytuł naukowy z kinezjologii nauki dotyczącej mechaniki ruchu i aktywności fizycznej, którą wielu ekspertów uważa za kluczową w nowoczesnym futbolu.

Gerard Rutjes (Feyenoord Rotterdam) - już od dwóch kadencji jest odpowiedzialny za pion szkolenia młodzieży w Feyenoordzie Rotterdam. Holenderski klub od lat stawiany jest jako modelowy przykład szkolenia najmłodszych. Gerard Rutjes jest koordynatorem prac z zawodnikami poniżej 13. roku życia. Ciekawostką jest, że obecnie asystentem Gerarda Rutjesa jest były gwiazdor Bayernu Monachium - Roy Makaay.

Rasmus Ankersen - Były piłkarz i trener, obecnie coach biznesu i specjalista od poszukiwania talentów. Jego obiecującą karierę piłkarską przerwała kontuzja i podobnie jak wielu innych graczy postanowił poszukać swojej szansy w pracy szkoleniowca. Przypadek Simona Kjaera - obrońcy Lille i byłego podopiecznego Ankersena spowodował jednak, że zaczął on analizować talent, rozwój oraz tajniki odkrywania ukrytego potencjału. Ten wychowanek duńskiego Midtjylland na etapie juniora był zupełnie niewyróżniającym się zawodnikiem. Zainspirowany tym przypadkiem Ankersen rzucił pracę trenera i odwiedził kilka ośrodków znanych z masowej produkcji talentów. Dotarł do szkółki jamajskich sprinterów, etiopskiej wioski, która wydała na świat kilku mistrzów olimpijskich czy południowokoreańskiego zagłębia kobiecych gwiazd golfa. Wnioski ze swoich podróży oraz wieloletniej analizy talentu przedstawił w bestsellerowej książce The Goldmine Effect, którą na polskim rynku ma pojawić się w 2014 roku.

Monitoring GPS - bezpieczeństwo dzieci, spokój rodziców.

Dodano: 2013-11-14

Od wielu lat, firmą wspierającą sportowy rozwój zawodników rocznika 2004, jest AutoGuard S.A.

Obecnie, w wyniku wdrażania przez Zarząd Stowarzyszenia Piłkarskiego ZAWISZA nowych sposobów działania Stowarzyszenia, firma AutoGuard S.A - za co jej serdecznie dziękujemy, zdecydowała się objąć swoim patronatem wszystkie roczniki Stowarzyszenia !

Nasz partner, będący od roku 2000 liderem rynku usług telematycznych, świadczącym szeroki zakres usług monitorowania i ochrony pojazdów, udostępnił nam obecnie produkt, która, jak sądzimy, bardzo usprawni pracę Trenerów Stowarzyszenia oraz wzmocni poczucie bezpieczeństwa powierzanym im przez rodziców dzieci. Wkraczając swoją działalnością w XXI wiek, pragniemy poinformować, że dzięki firmie AutoGuard S.A. wyjazdy autokarowe na turnieje naszych zawodników będą monitorowane poprzez system GPS, a dane z trasy będą udostępniane zainteresowanym w trybie on-line !

Szczegóły możliwości logowania się do dedykowanych aplikacji monitoringowych, a także ich obsługi, rodzicom przekazane będą za pośrednictwem Trenerów poszczególnych roczników. Wszystkich zarazem zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Partnera -www.autoguard.pl i zapoznanie się z jego pełną ofertą.

Mały Piłkarz - Zawisza 7-10

Dodano: 2013-11-17

W minioną sobotę zespół trenera Gilla udał się do Inowrocławia, gdzie rozegrał sparing z drużyną rocznika 2003 Małego Piłkarza. W meczu zagrali wszyscy chłopcy trenujący w roczniku 2004.

Korzystając z pobytu w Inowrocławiu, po sparingu zespół udał się na krótką wizytę do Kolegów z rocznika 2005, którzy tego samego dnia w tym mieście rozgrywali swój kolejny turniej.

Na salę gier Zawiszacy weszli ze śpiewem na ustach, czym wzbudzili aplauz przebywających tam kibiców - jak się okazało - przedstawicieli miejscowego fanklubu Zawiszy !

Mały Piłkarz Cup U7

Dodano: 2013-11-17

W sobotę zawodnicy z rocznika 2006 uczestniczyli w drugim ogólnopolskim turnieju piłki halowej, której organizatorem była Akademia Piłkarska Mały Piłkarz z Inowrocławia. Tym razem na turnieju - oprócz dwóch drużyn Zawiszy - wystąpiły ekipy: Wisełka Piłkarskie Maluchy, Juventus S.Schools Bydgoszcz, Unia Wąbrzeźno, UKS Gol Brodnica, DAP Toruń, Gniewko Gniezno, Chrobry Gniezno oraz dwa zespoły Oranje Konin. Wszystkie drużyny rozegrały po 5 meczów. Na turnieju nie było klasyfikacji końcowej, ale liczyła się gra w piłkę, czyli świetna zespołowa zabawa.

ZAWISZA BYDGOSZCZ 1 -GNIEWKO GNIEZNO 1-1 (bramka Kamil Pełka)

ZAWISZA BYDGOSZCZ 2 - WISEŁKA FORDON 1-0 (bramka Szymon Hodur)

ZAWISZA BYDGOSZCZ 1 - ORANJE KONIN 2-0 ((bramki Nikodem Katerla i Marcel Lewandowski)

ZAWISZA BYDGOSZCZ 2 - UKS BRODNICA 1-1 (bramka Dawid Kulig)

ZAWISZA BYDGOSZCZ1 - UNIA WĄBRZEŹNO 0-1

ZAWISZA BYDGOSZCZ 2 - DAP TORUŃ 0-0

ZAWISZA BYDGOSZCZ 1 - DAP TORUŃ 0- 0

ZAWISZA BYDGOSZCZ 2 - CHROBRY GNIEZNO 3-0 (bramki Dawid Kulig -2, samob.)

ZAWISZA BYDGOSZCZ 1 - MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW 0-0

ZAWISZA BYDGOSZCZ 2 - UNIA WĄBRZEŹNO 1-0 (bramka Dawid Kulig)

Archiwum
Tabela

Klasa Młodzika rocznik 2003 i młodsi

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1Cuiavia Inowr103071-4
2Polonia Bydg112747-12
3SP Zawisza112559-9
4Cuiavia In. II111942-23
5Spójnia B.B111833-27
6Chemik III Byd111233-41
7Piast Zł. Kuj.10615-49
8Goplania Inowr11610-54
9Victoria Bydg1006-97
Klub100
Partner techniczny
Kibol
Herb Województwa