Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Moto - Mar
Aqua Plus
Pantech
Kubrak Nieruchomości
Torra
Najważniejsze informacje
Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza
Współwłaściciel WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.

Aktualności

Pismo rodziców z rocznika 2004 do Pana Prezydenta Rafała Bruskiego

Dodano: 2014-01-15

Prezentujemy Państwu pismo rodziców dzieci trenujących w naszej drużynie z rocznika 2004. W imieniu przede wszystkim trenerów o których jest mowa w przedmiotowym piśmie ale również Zarządu Stowarzyszenia serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie. więcej

Pismo do Prezydenta Pana Rafała Bruskiego z dnia 13.01.2014 r.

Dodano: 2014-01-13

W dalszej części wiadomości znajdziecie Państwo wystosowane w dniu dzisiejszym pismo do Prezydenta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego. więcej

Oświadczenie Trenera Koordynatora Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza

Dodano: 2014-01-12

W rozwinięciu wiadomości znajdziecie Państwo oświadczenie Trenera Koordynatora Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza Pana Wojciecha Gilla. więcej

Pismo do Prezydenta Pana Rafała Bruskiego

Dodano: 2014-01-09

W rozwinięciu wiadomości znajdziecie Państwo treść pisma jakie zostało wystosowane w dniu dzisiejszy do Pana Prezydenta Rafała Bruskiego. więcej

UWAGA WAŻNE

Dodano: 2014-01-09

Dotychczas, jako Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza, powstrzymywaliśmy się od komentowania nieczystych zagrywek, jakie od dłuższego czasu stosuje Pan Radosław Osuch wobec wszystkich osób związanych z naszym Stowarzyszeniem.

Nie możemy jednak bezczynnie patrzeć na obrażanie, takie jak we wtorkowym wydaniu Gazety Wyborczej, już nawet nie tylko trenerów i rodziców, ale co najważniejsze dzieci - trenujących pod naszym szyldem.

Czytaliśmy w tym artykule o patologicznych trenerach oraz dzieciach trenujących w Stowarzyszeniu Piłkarskim Zawisza, natomiast już dzień później, ci sami trenerzy, otrzymali od Pana Mariana Grzelczaka ofertę przejścia na lepszych warunkach finansowych do WKS Zawisza S.A.

Pan Radosław Osuch, widocznie po wtorkowym monologu wygłoszonym przed dziennikarzami Gazety Wyborczej, nie miał odwagi zadzwonić osobiście do potencjalnie nowych pracowników.

W tym samym dniu dwóch trenerów, którzy pracują zarówno w WKS Zawisza S.A jak i w Stowarzyszeniu Piłkarskim Zawisza, otrzymało ultimatum od Pana Radosława Osucha.

Mianowicie do dnia następnego trenerzy mieli się określić, czy rezygnują z pracy w Stowarzyszeniu Piłkarskim Zawisza.

W przeciwnym przypadku - pozostania w naszym Stowarzyszeniu, stracą pracę w WKS Zawisza S.A.

Możemy wszyscy czuć się dumni z naszej kadry trenerskiej, dla której ważniejsze od pieniędzy są zasady i ludzie z którymi pracują.

Tylko jeden z  trenerów zdecydował się na opuszczenie naszych szeregów.

Trenerowi Damianowi Bławatowi życzymy sukcesów w dalszej pracy trenerskiej.

Podczas rozmów z trenerami padły stwierdzenia, wobec których nie możemy przejść obojętnie.

W ich trakcie, Pan Radosław Osuch zabiegał o kontakt z rodzicami naszych zawodników celem namawiania Ich do przejścia do Jego szkółki.

Nadmienić należy, że Pan Osuch, szkółki w rocznikach równoległych do naszych nie prowadzi !

Podczas rozmów padło haniebne stwierdzenie, że jest pewny przeniesienia WIĘKSZOŚCI dzieci, a reszta… go NIE INTERESUJE !

Szanowni Rodzice i zawodnicy SP Zawisza !

Bez względu na to, jakie decyzje podejmiecie Państwo względem sportowej przyszłości swoich dzieci, i bez względu na to, czy zdecydujecie się Państwo na ich przenosiny do spółki zarządzanej przez Pana Radosława Osucha czy też zostaniecie z nami to bądźcie pewni - że każdego naszego wychowanka będziemy wspierali na każdym etapie Jego rozwoju piłkarskiego !

Dla Pana Osucha hasło „Zawiszacy zawsze razem” to pusty slogan a dla nas fundament, na którym opiera się cały sens istnienia Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza.

Archiwum
Tabela

Klasa Młodzika rocznik 2003 i młodsi

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1Cuiavia Inowr103071-4
2Polonia Bydg112747-12
3SP Zawisza112559-9
4Cuiavia In. II111942-23
5Spójnia B.B111833-27
6Chemik III Byd111233-41
7Piast Zł. Kuj.10615-49
8Goplania Inowr11610-54
9Victoria Bydg1006-97
Klub100
Partner techniczny
Kibol
Herb Województwa