Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Moto - Mar
Aqua Plus
Kubrak Nieruchomości
Torra
Najważniejsze informacje
Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza
Współwłaściciel WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.

Aktualności

Lechia Gdańsk : Zawisza Bydgoszcz 5:0 (4:0)

Dodano: 2010-01-23

W pierwszym meczu sparingowym zimowych przygotowań bydgoski Zawisza uległ w Niechorzu ekstraklasowej Lechii Gdańsk 0:5 (0:4).

Zawisza: Witan - Stefańczyk, Midzierski, Dąbrowski, Protic - Podgórski, Lenartowski, Piętka, Tarnowski - Rybski, Magdziński. Grali także: Zapała, Głowacki, Łukaszewski, Warczachowski, Kozłowski, Szal, Bojas, Da Silva. Nie grali: Sobczak (kontuzja), Szczepan (choroba), Maziarz (rehabilitacja).

Po tym spotkaniu sztab szkoleniowy Zawiszy zrezygował z usług obrońców Pawła Głowackiego oraz Radosa Protica. Z zespołem nadal pozostaje natomiast pomocnik Artur Lenartowski.

Tomasz Podgórski w Zawiszy

Dodano: 2010-01-21

Tomasz Podgórski będzie w rundzie wiosennej sezonu 2009/2010 reprezentował barwy bydgoskiego Zawiszy. To 3 zawodnik, który w przerwie zimowej formalnie związał się z Niebiesko-Czarnymi. Wcześniej uczynili to napastnicy: Marcus Vinicius da Silva (Zdrój Ciechocinek) oraz Andrzej Rybski (Lechia Gdańsk), którzy trafili do Bydgoszczy na zasadach transferów definitywnych.  

Podgórski będzie występował w Zawiszy na zasadzie wypożyczenia z Piasta Gliwice, z opcją transferu definitywnego. 24 – letni prawy pomocnik, może na tej pozycji zastąpić Brazylijczyka Lilo, który z początkiem roku zamienił bydgoski klimat na sosnowiecki. Przypomnijmy, iż jeszcze w roku 2009 kontrakt z Zawiszą rozwiązał napastnik Piotr Bajera.

Konkurs dla kibiców

Dodano: 2010-01-19

W związku z prowadzonymi przez Stowarzyszenie Piłkarskie ZAWISZA rozmowami ogłaszamy konkurs dla kibiców. Do końca stycznia prosimy o przesyłanie propozycji nazwy oraz projektu etykiety piwa Kibiców Zawiszy na adres biuro@zawisza.bydgoszcz.eu. Dla autorów nazwy oraz etykiety, które znajdą się ostatecznie na opakowaniu przygotowano zestaw upominków ufundowanych przez zarząd oraz producenta złocistego trunku.

Kadra Zawiszy na obóz do Rewala

Dodano: 2010-01-16

W poniedziałek 18 stycznia bydgoski Zawisza uda się na zimowy obóz przygotowawczy do nadmorskiego Rewala. Sztab szkoleniowy ogłosił następującą kadrę:

Bramkarze: Artur Gajewski, Łukasz Zapała, Andrzej Witan. Obrońcy: Cezary Stefańczyk, Paweł Głowacki, Tomasz Midzierski, Marcin Łukaszewski, Maciej Dąbrowski, Tomasz Warczachowski. Pomocnicy: Tomasz Podgórski, Szymon Maziarz, Tomasz Szczepan, Rafał Piętka, Artur Lenartowski, Marcin Tarnowski, Marcin Kozłowski. Napastnicy: Andrzej Rybski, Marcin Sobczak, Marcus Vinicius da Silva, Jacek Magdziński, Krzysztof Szal, Jakub Bojas.

W poniedziałek wyjaśni się też sprawa ewentualnego wyjazdu z drużyną Serba Radosa Protica. Zgrupowanie w Rewalu potrwa do 28 stycznia. W pobliskim Niechorzu Zawisza rozegra 2 sparingi: z Lechią Gdańska (23 stycznia, sobota) oraz z Kotowicą Kołobrzeg (27 stycznia, środa). 30 stycznia (sobota) już w Bydgoszczy sparingowym przeciwnikiem Niebiesko-Czarnych będzie Dolcan Ząbki.

Zebranie Kibiców Zawiszy

Dodano: 2010-01-15

16 stycznia tj. w sobotę o godz. 17:30 w sali Stowarzyszenia Piłkarskiego na obiektach Stadionu Zawiszy odbędzie się zebranie wszystkich Kibiców Zawiszy. Spotkanie ma na celu omówienie wszelkich spraw i działań w rundzie wiosennej, dlatego liczymy na wiele pomysłów, które będziemy mogli wspólnie wykorzystać.
Informujemy również, że cały czas można się zapisywać do Stowarzyszenia Kibiców Zawiszy Bydgoszcz. Deklarację członkowską można wypełnić i zostawić w sklepie przy Stadionie w godzinach otwarcia (od 15 do 19 w dni powszednie), jak również pobrać ze strony www.zawiszafans.com. Na zebraniu zbierane będą także kupony głosowania na Bydgoszczanian Roku 2009, w którym kandydatem jest Bogdan Pultyn!
Archiwum
Tabela

Klasa Młodzika rocznik 2002 i młodsi

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1Victoria Bydg000-0
2Spójnia B.B000-0
3SP Zawisza000-0
4Polonia Bydg000-0
5Piast Zł. Kuj.000-0
6Gwiazda III B.000-0
7Goplania Inowr000-0
8Cuiavia Inowr000-0
9Cuiavia In. II000-0
10Chemik III Byd000-0
Klub100
Partner techniczny
Kibol
Herb Województwa