Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Aqua+
Kubrak Nieruchomości
Delikatesy Tora
Pitbull Bydgoszcz
Rentap

Aktualności

Zapowiedź weekendu

Dodano: 2015-04-30

W nadchodzący weekend Młodzi Rycerze skupią się przede wszystkim na odpoczynku od piłki, z małym wyjątkiem jakim jest mecz na szczycie Klasy Młodzika gdzie nasza drużyna wyjeżdża do Białych Błot na pojedynek z liderem, miejscową Spójnią.

 

W pierwszym spotkaniu rozgrywanym na naszym stadionie przy ul. Gdańskiej 163 górą byli Zawiszacy pokonując bardzo wymagającego rywala 1-0. 

W poniedziałek dojdzie natomiast do braterskiego meczu pomiędzy drużynami Stowarzyszenia występującymi w Lidze Orlika.

1. Klasa Młodzika

  • Spójnia Białe Błota - SP Zawisza Bydgoszcz : ul. Gronowa 6 (Białe Błota), niedziela 03.05, godz. 16.30

Powołania na najbliższe spotkanie:

1. Baranowski Mikołaj 2. Bondara Olgierd 3. Ejakowski Mateusz 4. Karwacki Filip 5. Kasperski Daniel 6. Kowalski Dominik 7. Leszczyński Szymon 8. Mikolcz Mateusz 9. Olszewski Tymoteusz 10. Ossowicki Olaf 11. Pawlikowski Hubert 12. Perzan Filip 13. Piotrowski Dawid 14. Richter Szymon 15. Wawrzyniak Oskar 16. Wierzbanowski Kacper 17. Witkowski Kacper 18. Wojciechowski Olaf

     

Zdjęcia : SP Zawisza - Spójnia B.Błota (runda jesienna)

2. Liga Orlika

  • SP Zawisza II Bydgoszcz - SP Zawisza Bydgoszcz : ul. Kościuszki 37a, poniedziałek 04.05, godz. 17.45

3. Deichmann Minimistrzostwa

  • W nadchodzący weekend rozgrywki pauzują. 

Wyniki

Dodano: 2015-04-24

Klasa Młodzika

  • SP Zawisza Bydgoszcz - LKS Dądrowa Chełmińska 1-0 (1-0)

Bramka: Olaf Ossowicki 

Liga Orlika

  • SP Zawisza Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 4-2 (3-1)

bramki: Dawid Bączyński 2, Hubert Bielicki, samobójcza

  • SP Zawisza II Bydgoszcz - Młodzieżowy KS Łochowo 3-6 (0-5)

bramki: Damian Guzik, Tymoteusz Olszewski, Jakub Grędysa 

Deichmann Minimistrzostwa

Zapowiedź weekendu

Dodano: 2015-04-23

1. Klasa Młodzika

  • SP Zawisza Bydgoszcz - LKS Dąbrowa Chełmińska : ul. Sielska 12 (Stadion Zawiszy w Fordonie), sobota 25.04, godz. 17.15

Powołania na najbliższe spotkanie:

1. Baranowski Mikołaj 2. Bondara Olgierd 3. Chomiuk Jakub 4. Drzewiecki Szymon 5. Ejakowski Mateusz 6. Karwacki Filip 7. Kasperski Daniel 8. Kowalski Dominik 9. Leszczyński Szymon 10. Mikolcz Mateusz 11. Nowak Michał 12. Olaf Ossowicki 13. Perzan Filip 14. Piotrowski Dawid 15. Richter Szymon 16. Wawrzyniak Oskar 17. Wierzbanowski Kacper 18. Witkowski Kacper 19. Wojciechowski Olaf 20. Yashar Denis

2. Liga Orlika

  • SP Zawisza Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz : ul. Kościuszki 37a, piątek 24.04, godz. 17.30
  • SP Zawisza II Bydgoszcz - Młodzieżowy KS Łochowo : ul. Kościuszki 37a, sobota 25.04, godz. 11.45

3. Deichmann Minimistrzostwa

  • U11 - II kolejka (Słowenia, Finlandia, Urugwaj, Portugalia)

Terminarz U11

  • U9 - II kolejka (Szwajcaria)

Terminarz U9

  • U7 - II kolejka (Polska, Argentyna, Grecja)

Terminarz U7

Korekta terminu spotkania w ramach 12 kolejki Ligi Orlika

Dodano: 2015-04-22

Zmianie uległ termin spotkania ligowego w ramach 12 kolejki Ligi Orlika. Nowy termin meczu poniżej.

12 kolejka Ligi Orlika

SP Zawisza II Bydgoszcz - SP Zawisza Bydgoszcz - 04.05.2015 (poniedziałek), godzina 17.45, ul. Kościuszki 37a

Wyniki

Dodano: 2015-04-18

Klasa Młodzika

  • SP Zawisza Bydgoszcz - Gwiazda II Bydgoszcz 4-2 (3-1)

          bramki: Filip Perzan 2, Kacper Wierzbanowski, Dominik Kowalski 

Liga Orlika

  • Gwiazda Bydgoszcz - SP Zawisza II Bydgoszcz 13-0 (6-0)
  • Spójnia II Białe Błota - SP Zawisza Bydgoszcz 1-10 (1-4)                                        bramki: Kacper Nowak 3, Dawid Kulig 3, Dawid Baczyński, Michał Szwedo, Mateusz  Śmiglewski, samobòjcza.

Deichmann Minimistrzostwa

Archiwum
Tabela

Seniorzy Rozgrywki A KLASA

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1ZAWISZA174867-7
2Fala Świekat.164339-12
3Tucholanka173751-25
4Krajna Sęp.173246-34
5Kamionka Kam.153034-17
6Rawys Raciąż162658-32
7GLKS Osielsko172340-36
8Victoria Kor.182229-25
9Dąb Potulice162136-50
10GLKS Dobrcz181823-50
11Gryf Piaseczno161428-52
12Tart. Wudzyn181134-70
13Vict. Niemcz151020-41
14Myśliwiec G.1826-60
Klub100
Partner techniczny
Herb Województwa