Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Aqua plus
Moto - Mar
Kubrak Nieruchomości
Torra
Najważniejsze informacje
Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza
Współwłaściciel WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.

Aktualności

Dodano: 2014-12-23

Raddatz Immobilien Cup 2015

Dodano: 2014-12-22

Jak już wcześniej informowaliśmy nasze dwa najstarsze zespoły wiosną przyszłego roku zagrają w prestiżowym turnieju rozgrywanym w Hannowerze. Na dzień dzisiejszy potwierdzono udział wielu zespołów z Europy. Najbardziej znane kluby, które będą rywalizowały z Młodymi Rycerzami przedstawiamy poniżej.

Rocznik 2004

Borussia Dortmund, Brondby Kopenhaga, Bayer Leverkusen, Hannover 96, FC Valencia, Banfica Lizbona, Rapid Wiedeń, Inter Mediolan, Schalke 04, Hamburger SV, Manchester City.

Rocznik 2005

Schalke 04, Benfika Lizbona, Manchester City, FC Valencia, Hannover 96, Rapid Wiedeń, Inter Mediolan, MTK Budapeszt.

AMS - PERFEKT CUP 2014 - wyniki z 2 dnia i ostateczna klasyfikacja

Dodano: 2014-12-21

Ogólnopolski turniej AMS Perfekt Cup 2014 za nami. Zwycięzcami całej imprezy zostali mali piłkarze Pogoni Szczecin. Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze pokazując jak wielkie znaczenie ma zaangażowanie i wola walki.

Dziękujemy wszystkim klubom, które nas odwiedziły, sponsorom, rodzicom z rocznika 2005, kibicom Zawiszy oraz Zawiszankom za dwudniową opiekę nad zespołami.

Ostateczna klasyfikacja:

1. Pogoń Szczecin             24 24-3
2. Kotwica Kołobrzeg        24 19-3
3. Zagłebie Lubin              16 14-6
4. SP Zawisza Bydgoszcz 16 13-5
5. Olimpia Grudziądz        14 11-9
6. Warta Poznań                14 8-7
7. Jagiellonia Białystok       10 5-7
8. Szkoła Futbolu Gniezno   7 4-15
9. Olimpia Elbląg                 4 4-9
10. GKS Katowice                0 2-24

Link do gallerii.

Filmik.

Filmik - doping.
 

Wyniki:

21. Szkoła Futbolu Gniezno - GKS Katowice 2:1
22. Warta Poznań - Zagłębie Lubin 0:2
23. Olimpia Elbląg - Jagiellonia Białystok 0:2
24. Olimpia Grudziądz - Pogoń Szczecin 1:5
25. SP Zawisza Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg 0:1

26. Szkoła Futbolu Gniezno - Zagłębie Lubin 0:0
27. Warta Poznań - GKS Katowice 2:1
28. Olimpia Elbląg - Pogoń Szczecin 0:4
29. Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0:2
30. SP Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 1:1
Bramka: Dawid Bączyński

31. Szkoła Futbolu Gniezno - Jagiellonia Białystok 0:1
32. Warta Poznań - Pogoń Szczecin 0:1
33. Olimpia Elbląg - GKS Katowice 2:0
34. Olimpia Grudziądz - Zagłębie Lubin 0:0
35. SP Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok 1:0
Bramka: Dawid Bączyński

36. Szkoła Futbolu Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 0:2
37. Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 1:0
38. Olimpia Elbląg Zagłębie Lubin 1:4
39. Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 3:0
40. SP Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 0:1

41. Warta Poznań - Kotwica Kołobrzeg 0:1
42. Olimpia Grudziądz - Jagiellonia Białystok 3:0
43. Szkoła Futbolu Gniezno - Pogoń Szczecin 0:3
44. SP Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 3:0
Bramki: Dawid Bączyński, Hubert Bielicki i ostatniego strzelca nie zanotowano :(

45. Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg 0:3

46. SP Zawisza Bydgoszcz - RESZTA ŚWIATA 0:6

 

 

AMS - PERFEKT CUP 2014 - wyniki i tabela po pierwszym dniu

Dodano: 2014-12-20

Pierwszy dzień turnieju, organizowanego przez nasze Stowarzyszenie za nami.  

 

 

Tabela po pierwszym dniu:

1. Pogoń Szczecin                4   9   10 : 2
2. Kotwica Kołobrzeg           4   9   10 : 3
3. SP Zawisza Bydgoszcz     4   9    8 : 2
4. Warta Poznań                    4   8    5 : 2
5. Zagłębie Lubin                  4   7    7 : 4
6. Olimpia Grudziądz            4   7    4 : 2
7. Jagiellonia Białystok           4   4    2 : 5
8. Szkoła Futbolu Gniezno     4   3    2 : 8
9. Olimpia Elbląg                   4   1    1 : 6
10. GKS Katowice                  4   0    0 : 15

Link do galerii.
Filmik.

Wyniki:
1. Szkoła Futbolu Gniezno - Warta Poznań 1:3
2. Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 0:2
3. Szkoła Futbolu Gniezno - SP Zawisza Bydgoszcz 0:4
Bramki: Huber Bielicki 2, Adam Wierzbicki i Kacper Nowak

4. Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1:1
5. Olimpia Grudziądz - SP Zawisza Bydgoszcz 1:2
Bramki: Mateusz Śmiglewski i Tomek Chabasiński

6. Szkoła Futbolu Gniezno - Olimpia Elbląg 1:0
7. Warta Poznań - Olimpia Grudziądz 0:0
8. Warta Poznań - SP Zawisza Bydgoszcz 1:0

9. Szkoła Futbolu Gniezno - Olimpia Grudziądz 0:1
10. Olimpia Elbląg - SP Zawisza Bydgoszcz 0:2
Bramki: Dawid Bączyński i Norbert Gaczkowski

11. GKS Katowice - Zagłębie Lubin 0:4
12. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0:2
13. GKS Katowice - Kotwica Kołobrzeg 0:4
14. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0:0
15. Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 2:0
16. GKS Katowice - Jagiellonia Białystok 0:2
17. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2:1
18. Zagłębie Lubin - Kotwica Kołobrzeg 1:3
19. GKS Katowice - Pogoń Szczecin 0:5
20. Jagiellonia Białystok - Kotwica Kołobrzeg 0:3

Zwycięstwo w Brodnicy ekipy Marcina Rogalskiego !

Dodano: 2014-12-20

Mamy zaszczyt ogłosić że na dzisiejszym turnieju w Brodnicy Młodzi Rycerze z rocznika 2006 zajęli pierwsze miejsce !

Droga do sukcesu była wyboista,ale nie na darmo chłopcy nazywani są Rycerzami i dzisiaj to udowodnili swoim zaangażowaniem na boisku.

Oto wyniki:

UKS GOL Zieloni Brodnica 1:3 SP Zawisza Bydgoszcz 0-1 Marszał 0-2 Michalski(Marszał) 1-2 1-3 Michalski(Radzismki)

CSRR Włocławek 3:1 SP Zawisza Bydgoszcz 0-1 Marszał (rzut wolny) 1-1 2-1 3-1

UNIA Wąbrzeźno 0:1 SP Zawisza Bydgoszcz Marszał (rzut wolny)

DAP Toruń 5:0 SP Zawisza Bydgoszcz

Ćwierćfinał

SP Zawisza Bydgoszcz 4:1 Dwunastka Włocławek 1-0 Marszał 2-0 Marszał(rzut wolny) 2-1 3-1 Marszał(rzut wolny) 4-1 Michalski

Półfinał

SP Zawisza Bydgoszcz 1:1 DAP Toruń 1-0 1-1 karne: Marszał X 0-1 1-1 Michalski 1-2 2-2 Radzismki 2-2 X 3-2 Kulig 3-2 X

Finał

UKS GOL Biały Brodnica 0:1 SP Zawisza Bydgoszcz 0-1 Kulig (Michalski)

Gratulacje dla całego zespołu,jeszcze miłe wyróżnienie dla zawodnika naszego zespołu.

Jakub Stykuć został najlepszym bramkarzem turnieju a Karol Marszał został wybrany do najlepszej drużyny całego turnieju.

Archiwum
Tabela

Klasa Młodzika rocznik 2002 i młodsi

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1Spójnia B.B92438-8
2BKS Bdg 92239-3
3Zawisza 200492027-11
4Polonia B IV91534-28
5LKS Dąbrowa91532-21
6BKS Bdg II91335-30
7AP Brda Bdg91026-34
8Gwiazda Bdg II9631-46
9Polonia B III8411-23
10KS Łochowo803-72
Klub100
Partner techniczny
Kibol