Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Aqua Plus
Kubrak Nieruchomości
Torra
LOCUM S.A.
Najważniejsze informacje
Deklaracje członkowskie !!! WSPARCIE STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO ZAWISZA!!!

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO „ZAWISZA”

 

Aktualności

Wyjazd do Łochowa za nami

Dodano: 2014-05-09

W dniu dzisiejszym roczniki 2007 oraz 2008 udały się wspólnie do pobliskiego Łochowa na sparing z rówieśnikami z KS Łochowo.

Ze względu na bardzo dużą liczbę zawodników trenujących w w/w drużynach część udała się do Łochowa a reszta w tym samym czasie odbyła trening na obiektach CWZS. 

Wyniki sparingów nie miały żadnego znaczenia nie tylko dla kibiców ale również dla samych zawodników. W tym dniu każdy gracz był zwycięzcą.

Dziękujemy klubowi z Łochowa za zaproszenie. 

Zapraszamy fotorelację z wyjazdu. 

więcej

Liga Orlika - III kolejka wiosenna

Dodano: 2014-05-09

Przed nami kolejne emocje związane z występami naszej reprezentacji w Kujawsko-Pomorskiej Lidze Orlika.

W najbliższą sobotę, 10 maja, Młodzi Rycerze będą gospodarzami w meczu 3 kolejki wiosennej, w której to zmierzą się z drużyną Gromu Więcbork.

Początek spotkania - godzina 14.00, boisko przy ul. Czerkaskiej.

Kadra na mecz:

1. Baranowski Mikołaj 2. Bondara Olgierd 3. Born Dawid 4. Ejankowski Mateusz 5. Grzelak Oliwier 6. Karwacki Filip 7. Kasperski Daniel 8. Leszczyński Szymon 9. Ossowicki Olaf 10. Pawlikowski Hubert 11. Piotrowski Dawid 12. Sawa Miłosz 13. Wawrzyniak Oskar 14. Wierzbanowski Kacper 15. Wojciechowski Olaf

Dodano: 2014-05-08

W dniu wczorajszym przedstawiciele Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza wzięli udział w programie "Samorządni" realizowanym przez bydgoski oddział Telewizji Polskiej S.A.

Gości programu byli z ramienia KPZPN Pan Jacek Bojarowski (wiceprezes ds. sportowych), Pan Jarosław Plewa (wiceprezes WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.) oraz nasi przedstawiciele Pan Krzysztof Bess (wiceprezes) oraz Pan Jerzy Mickuś (członek SP Zawisza, oraz członek rady nadzorczej WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.)

W programie poruszany był między innymi temat szkolenia młodzieży w naszym mieście.

Serdecznie zapraszamy na powtórkę programu w dniu dzisiejszym o godzinie 20.00

„Samorządni” to program realizowany na żywo, w którym poruszane są najważniejsze problemy dotyczące życia mieszkańców Bydgoszczy i okolic.

Mecz towarzyski rocznika 2004 z DAP Toruń

Dodano: 2014-05-07

Po raz kolejny, na zaproszenie Trenerów toruńskiej DAP, drużyna z rocznika 2004 udaje się w czwartek, 8 maja do Grodu Kopernika.

 

Przypomnieć należy, że drużyna Dziecięcej Akademii Piłkarskiej należy do czołówki najlepszych drużyn rocznika 2004 w naszym województwie.

Podczas ostatniego wspólnego spotkania padł wprawdzie wynik zwycięski dla Młodych Rycerzy, lecz zacięta walka trwała na boisku do ostatniego gwizdka sędziego.

Wychodząc z założenia, że najwartościowsze sparingi są z mocnymi drużynami - ponownie nasi chłopcy zameldują się w Toruniu.

Stanowisko SP Zawisza w sprawie konferencji Pana Radosława Osucha z dnia 05.05.2014 r.

Dodano: 2014-05-06

W związku z poniedziałkową konferencją prasową Pana Radosława Osucha i zapowiedzią podjęcia kolejnych kroków zmierzających do uniemożliwienia korzystania przez SP Zawisza z obiektów sportowych CWZS, informujemy rodziców oraz zawodników Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza, że nasze Stowarzyszenie nadal pozostaje członkiem zwyczajnym CWZS.

W myśl §15 ust 1 pkt 2 statutu jako członek zwyczajny CWZS mamy prawo do korzystania z obiektów koniecznych do uprawiania dyscyplin sportowych na zasadach określonych w regulaminach wykorzystywania obiektów sportowych.

Ponadto zgodnie z §15 ust 1 pkt 4 mamy prawo do korzystania z pomocy CWZS w zakresie realizacji własnych celów statutowych. Powyższe uprawnienia potwierdza zapis §26 ust 2 pkt. 4 statutu, który stanowi, iż zarząd CWZS umożliwia członkom zwyczajnym korzystanie z obiektów w zakresie niezbędnym do realizacji ich zadań statutowych.

Na dzień dzisiejszy do siedziby Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza nie dotarł podpisany aneks do umowy Miasta z CWZS, o którym mowa była na konferencji prasowej.

Zwracamy uwagę na fakt, iż statut CWZS nie określa jaki organ upoważniony jest do podpisania w/w dokumentu. W związku z tym zgodnie z §22 ust 1 pkt. 8 statutu podejmowanie uchwał w innych istotnych dla Związku sprawach nieregulowanych statutem należy do wyłącznej kompetencji Walnego Zebrania Związku.

Mamy nadzieję, że informacje prasowe nie potwierdzą się i nie będziemy świadkami sytuacji, w której Zarząd CWZS postąpi niezgodnie z postanowieniami statutu.

Zarząd SP Zawisza informuje, że jest w stałym kontakcie z prawnikami, którzy przygotowywali dla nas opinie prawne i podejmie wszelkie możliwe działania (również prawne) aby nie dopuścić do sytuacji, która byłaby niekorzystna dla dzieci trenujący w Stowarzyszeniu.

W załącznikach udostępniamy wszystkim zainteresowanym statut Cywilno Wojskowego Związku Sportowego oraz dokument z dnia 25.03 potwierdzający rezerwację boisk dla naszego Stowarzyszenia.

Potwierdzamy, że treningi odbywają się normalnie, bez żadnych zmian!

więcej
Archiwum
Tabela

Seniorzy Rozgrywki B KLASA

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1ZAWISZA1233+34
2Wisła Fordon1333+50
3AF Brzoza1323+18
4GLZS Sadki1321+7
5Ol. Wtelno12204
6Zieloni Zal.1218-3
7Ramiel Bydg.1314-13
8Zorza Ślesin1314-3
9Victoria K.1313-16
10Iskra Zamość139-35
11Skra Paterek134-43
Klub100
Partner techniczny
Herb Województwa