Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Aqua plus
Moto - Mar
Kubrak Nieruchomości
Torra
Najważniejsze informacje
Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza
Współwłaściciel WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.

Aktualności

Zwycięstwo w Brodnicy ekipy Marcina Rogalskiego !

Dodano: 2014-12-20

Mamy zaszczyt ogłosić że na dzisiejszym turnieju w Brodnicy Młodzi Rycerze z rocznika 2006 zajęli pierwsze miejsce !

Droga do sukcesu była wyboista,ale nie na darmo chłopcy nazywani są Rycerzami i dzisiaj to udowodnili swoim zaangażowaniem na boisku.

Oto wyniki:

UKS GOL Zieloni Brodnica 1:3 SP Zawisza Bydgoszcz 0-1 Marszał 0-2 Michalski(Marszał) 1-2 1-3 Michalski(Radzismki)

CSRR Włocławek 3:1 SP Zawisza Bydgoszcz 0-1 Marszał (rzut wolny) 1-1 2-1 3-1

UNIA Wąbrzeźno 0:1 SP Zawisza Bydgoszcz Marszał (rzut wolny)

DAP Toruń 5:0 SP Zawisza Bydgoszcz

Ćwierćfinał

SP Zawisza Bydgoszcz 4:1 Dwunastka Włocławek 1-0 Marszał 2-0 Marszał(rzut wolny) 2-1 3-1 Marszał(rzut wolny) 4-1 Michalski

Półfinał

SP Zawisza Bydgoszcz 1:1 DAP Toruń 1-0 1-1 karne: Marszał X 0-1 1-1 Michalski 1-2 2-2 Radzismki 2-2 X 3-2 Kulig 3-2 X

Finał

UKS GOL Biały Brodnica 0:1 SP Zawisza Bydgoszcz 0-1 Kulig (Michalski)

Gratulacje dla całego zespołu,jeszcze miłe wyróżnienie dla zawodnika naszego zespołu.

Jakub Stykuć został najlepszym bramkarzem turnieju a Karol Marszał został wybrany do najlepszej drużyny całego turnieju.

AMS - PERFEKT CUP 2014 - wyniki i tabela po pierwszym dniu

Dodano: 2014-12-20

Pierwszy dzień turnieju, organizowanego przez nasze Stowarzyszenie za nami.  

 

 

Tabela po pierwszym dniu:

1. Pogoń Szczecin                4   9   10 : 2
2. Kotwica Kołobrzeg           4   9   10 : 3
3. SP Zawisza Bydgoszcz     4   9    8 : 2
4. Warta Poznań                    4   8    5 : 2
5. Zagłębie Lubin                  4   7    7 : 4
6. Olimpia Grudziądz            4   7    4 : 2
7. Jagiellonia Białystok           4   4    2 : 5
8. Szkoła Futbolu Gniezno     4   3    2 : 8
9. Olimpia Elbląg                   4   1    1 : 6
10. GKS Katowice                  4   0    0 : 15

Link do galerii.
Filmik.

Wyniki:
1. Szkoła Futbolu Gniezno - Warta Poznań 1:3
2. Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 0:2
3. Szkoła Futbolu Gniezno - SP Zawisza Bydgoszcz 0:4
Bramki: Huber Bielicki 2, Adam Wierzbicki i Kacper Nowak

4. Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1:1
5. Olimpia Grudziądz - SP Zawisza Bydgoszcz 1:2
Bramki: Mateusz Śmiglewski i Tomek Chabasiński

6. Szkoła Futbolu Gniezno - Olimpia Elbląg 1:0
7. Warta Poznań - Olimpia Grudziądz 0:0
8. Warta Poznań - SP Zawisza Bydgoszcz 1:0

9. Szkoła Futbolu Gniezno - Olimpia Grudziądz 0:1
10. Olimpia Elbląg - SP Zawisza Bydgoszcz 0:2
Bramki: Dawid Bączyński i Norbert Gaczkowski

11. GKS Katowice - Zagłębie Lubin 0:4
12. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0:2
13. GKS Katowice - Kotwica Kołobrzeg 0:4
14. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0:0
15. Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 2:0
16. GKS Katowice - Jagiellonia Białystok 0:2
17. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2:1
18. Zagłębie Lubin - Kotwica Kołobrzeg 1:3
19. GKS Katowice - Pogoń Szczecin 0:5
20. Jagiellonia Białystok - Kotwica Kołobrzeg 0:3

Beniaminek Cup - rocznik 2006

Dodano: 2014-12-19

 Trener Marcin Rogalski potwierdził udział swojego zespołu w kolejnym turnieju.

Młodzi Rycerze wezmą udział w turnieju Beniaminek Cup, który odbywa się w Starogardzie Gdańskim.

Uczestnicy: udział potwierdziły już takie kluby jak: Jagiellona Białystok, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, Lech Poznań, Arka Gdynia, Pogoń Szczecin, Legia Warszawa oraz zespoły z Litwy, Rosji, Łotwy, Ukrainy, Białorusi.

Termin i miejsce: turniej zostanie rozegrany w dniach 27 luty - 1 marca 2015 roku na Hali Miejskiej im. Andrzeja Grubby ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1 83-200 Starogard Gdański oraz Hali Zespołu Szkół Ekonomicznych ul. Sobieskiego 6 83-200 Starogard Gdański.


AMS PERFEKT CUP 2014

Dodano: 2014-11-24

W dniach 20-21.12.2014 r. nasze Stowarzyszenie będzie organizatorem ogólnopolskiego turnieju halowej piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2005 oraz młodszych.
Impreza zostanie zorganizowana przy współudziale rodziców naszych Młodych Rycerzy .
Dwudniowy turniej nie mógłby również dojść do skutku gdyby nie pomoc sponsorów za którą już teraz serdecznie dziękujemy.
Wart odnotowania jest również fakt, że impreza odbędzie się pod Honorowym Patronatem Burmistrz Solca Kujawskiego Pani Teresy Substyk. 

Termin - 20-21.12.2014 r.

Miejsce - hala OSiR ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3, Solec Kujawski

System rozgrywek: turniej zostanie rozegrany systemem "każdy z każdym". Wszystkie zespoły rozegrają w ciągu dwóch dni po 9 meczy.

Drużyny:

1. Szkoła Futbolu Gniezno

2. Zagłębie Lubin

3. Warta Poznań

4. GKS Katowice

5. Kotwica Kołobrzeg

6. Jagiellonia Białystok

7. Pogoń Szczecin

8. Olimpia Elbląg

9. Olimpia Grudziądz

10. Zawisza Bydgoszcz

więcej

Football Pro Cup Masters III

Dodano: 2014-12-16

Rozlosowano grupy zbliżającego się turnieju Football Pro Cup Masters III odbywającego się w poznańskiej hali Arena. Turniej zostanie rozegrany 10.01.2015 r.

więcej
Archiwum
Tabela

Klasa Młodzika rocznik 2002 i młodsi

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1Spójnia B.B92438-8
2BKS Bdg 92239-3
3Zawisza 200492027-11
4Polonia B IV91534-28
5LKS Dąbrowa91532-21
6BKS Bdg II91335-30
7AP Brda Bdg91026-34
8Gwiazda Bdg II9631-46
9Polonia B III8411-23
10KS Łochowo803-72
Klub100
Partner techniczny
Kibol